top of page

ДРУГЕ місце команди коледжу з легкоатлетичного кросу

Відмінно прийняла участь збірна Брацлавського агроекономічного коледжу в обласних змаганнях серед аграрних коледжів з легкоатлетичного кросу. Змагання проходили 12 квітня в лісопарку м. Вінниця. Участь у змаганнях взяли 9 команд. На дистанції бігу 500м 2-е місце завоювала Вікторія Рубанська (група Б-21), 4-е місце – Марія Дудурич (Ф-21). Чемпіонкою з бігу на 1000 м стала Анастасія Оніщук (група Б-11) , конкуренцію якій змогла скласти тільки Уляна Марунич (група Ф-21), яка зайняла 2-е місце. В забігу на 1000м серед юнаків 6-е місце виборов Ярослав Полянський (Б-33) з 17 учасників на старті. Олег Дзюсь в бігу на 3000 м зайняв 5-е місце.

В загальному заліку наша команда завоювала ДРУГЕ місце, поступившись тільки 5-ти разовим чемпіонам України команді Іллінецького ДАК, на третьому місці була збірна команда Ладижинського коледжу.

Підготував команду кросменів Шпорт Ю. Л.